Genç Boya Vernik

Kayalar Kimya, kuruluşundan çok kısa bir süre sonra geliştirdiği Genç markası ile mobilya boya ve vernik üretiminde dünyanın önde gelen markaları arasında yer almaktadır. İleri teknoloji ile üretilen Genç markalı ürünler ahşabın olduğu her yerde kullanılmaktadır.

http://www.gencboya.com.tr
Düfa

Alman boya markası Düfa ile inşaat boyaları üretimine başlayan Kayalar Kimya, 2009 yılında ortaklığın tüm haklarını alarak Düfa markasının Türkiye’deki tek sahibi olmuştur. Düfa “Boyanın Ustası” sloganı ile pazara renk getirmiş, kalitesi ile fark yaratmıştır.

http://www.dufa.com.tr
Woodsol

Woodsol, su bazlı dış mekan ahşap boya ve vernikleri alanında Kayalar Kimya’nın 2016 yılında sektöre kazandırdığı en yeni markasıdır. Ahşap malzemelerin kullanım ömürlerini minimum bakım faaliyetleri ile uzatan Woodsol, estetik ve dayanımı aynı anda sunar. İnsana ve doğaya zarar vermeyen Woodsol ürünleri, Avrupa Birliği VOC limit değerlerine uygundur.

http://www.woodsol.com.tr/
Kayalar Noroo

Kayalar Kimya, Güney Kore’nin en büyük firmalarından biri olan Noroo Paint ile 2012 yılında gerçekleştirdiği stratejik ortaklık ile sonucunda Genç Noroo markası altında endüstriyel boya üretimine başlamıştır.

http://www.kayalarnoroo.com.tr